Naše poslanie

Viac ako len detské tábory. Vytvorili sme domov, ďaleko od domova.

img
Všetci chceme pre svoje deti to najlepšie. Chceme im dať tú najlepšiu výchovu, tie najlepšie možnosti pre rast, či vytvoriť tie najlepšie podmienky pre rozvíjanie svojich schopností. Leto, je ideálne obdobie na objavovanie, na zábavu, na zážitky, na čas strávený s našimi deťmi.

Nie vždy však majú deti také možnosti, aké si zaslúžia. Napriek tomu, že sa im cez leto snažíme dať maximum svojho času a chceme aby si z leta odniesli čo možno najkrajšie spomienky, samy sme limitovaní vlastnou prácou, či výberom tých najzaujímavejších aktivít. Nie vždy sú podmienky ideálne. To dobre vieme.

Počas posledných dvoch rokov, sme vo FitFabrik pracovali na vytvorení miesta, ktoré by poskytovalo perfektné podmienky na zábavu, zážitky a rozvíjanie športových a sociálnych schopností našich detí. Vytvorili sme detské denné tábory, pre deti vo veku od 6 do 12 rokov.

Podarilo sa nám spojiť so športovou základnou školou, ktorá poskytuje bohaté možnosti športového vyžitia a podarilo sa nám poskladať tím úžasných lektorov a lektoriek, s dlhoročnými skúsenosťami a s neuveriteľným nadšením pre túto prácu.

Ešte sa naše letné tábory ani nezačali a my už teraz môžeme povedať, že nás čaká perfektné leto, plné zábavy a nezabudnuteľných zážitkov. Vďaka osobnostiam, ktoré máme v tíme a chémií, ktorá medzi nimi vládne, sme si istí Vaše deti nebudú ľutovať.

Našou filozofiou je poskytnúť každému dieťaťu príležitosť učiť sa a rásť. Rozvíjať sa po fyzickej stránke, ale aj sociálne a emocionálne. Práve takéto miesto bude cez leto vo FitFabrik a Vy Vaše dieťa ste srdečne pozvaní.

Tešíme sa na Vás

Prihláste svoje dieťa na 2 tábory

a získate zľavu až 10%.

REGISTROVAŤ

Naši lektori a lektorky

img

Maťka Pozníková

Manažérka

Monika Kňažeková

Hlavná koordinátorka

Som učiteľkou tanca a s deťmi sa stretávam každý deň. Sú prakticky môj život a veľmi sa teším leto 2022 🙂

FitFabrik tábory Staff - Terezka

Terezka Mutalová

Lektorka

Milujem šport, tanec a zábavu. Detské tábory sú perfektným miestom, kde sa tieto tri aktivity stretávajú.

Lívia Pagáčová

Lektorka

Môj život je spojený s deťmi, mojou prácou aj mojím štúdiom. Teším sa na nové zážitky, ktoré spolu zažijeme.

Alžbetka Kubaščíková

Lektorka

Detský smiech a radosť zo športovania, sú dôvody prečo robím to, čo robím 🙂

Andrea Jancová

Lektorka

Odmalička som bola vedená k športu a dnes ho milujem, preto ma baví motivovať k nemu aj ostatné deti.